Najnowsze komentarze

  • Avatar użytkownikaZelka { A ja mam takie pytanie - czy zielona kawa z mlekiem będzie spełniała swoje zadanie w kontekście odchudzania? Niestety nie wyobrażam sobie picia kawy bez... }
  • Avatar użytkownikaKlariss { A czy ktoś z was ma opinie na temat Cafe Minceur Forte? Dużo o tym słyszę, ale nie do końca wiem co to za kawa,... }
  • Avatar użytkownikaMartyna { Najwyższa pora na zieloną kawę, niedługo wakacyjny wyjazd, przydałoby się trochę zrzucić... 🙂 }
  • Avatar użytkownikaMariusz { Witam Wszystkim smakoszy kawy! Jak większość z Was, tak i ja nie wyobrażam sobie rozpoczęcie dnia bez kubka gorącej kawy. Przez wiele lat trułem się... }
  • Avatar użytkownikaJanina { Mi ona przypomina smakiem wywar z zielonego groszku 😀 }
  • Avatar użytkownikaDawid { Mnie pomogło,więc polecam. Efekt zauważyłem po 3 tygodniach. Piłem kawkę raz dziennie rano. }

Masz pytania?

Chętnie podzielimy się swoją wiedzą na temat zielonej kawy.

Coś Cię nurtuje?
Zapraszamy do kontaktu.

Motywacja do odchudzania – jak ją znaleźć?

Jeżeli jesteś uważnym czytelnikiem naszego bloga, wiesz, że staramy się pomóc, zgłębić Ci zagadnienie odchudzania z zieloną kawą, wyjaśnić jej właściwości, poznać efekty, których można się po niej spodziewać i podpowiadamy, gdzie kupić niepaloną kawę.

Ostatnimi czasy, otrzymujemy dużo zapytań o podobnej treści, mianowicie pytań o motywację do odchudzania.

Tak więc, chcesz mieć smukłą sylwetkę i wyglądać lepiej.  Duża część z nas, podejmuje wielokrotne próby, wspomaga się coraz to nowymi dietami i wyszukuje w Internecie hasło: „jak można szybko schudnąć?”.

Pułapka szybkiego odchudzania

Szybkie odchudzanie wcale nie musi oznaczać, że po pierwszym tygodniu będziemy widzieć efekty, czasami jest i tak, że po rozpoczęciu stosowania jakiegoś preparatu, na początku odrobinę nawet przytyjemy – w wielu sytuacjach od razu kończy się to, wyrzuceniem diety do kosza, czasami nawet kosztem zdrowego odchudzania.

Prawda jest taka, że każdy człowiek który się odchudza, chcę zmiany, lepszego wyglądu i bycia „lepszą wersją siebie”, jednak gdy przychodzi do wyrzeczeń i stawienia czoła samemu sobie, pozostają nieliczni.

Niestety, jak wszystko w życiu, również i na dobrą sylwetkę trzeba sobie zapracować. W odchudzaniu nie chodzi o to, żeby pochwalić się znajomym ile już „męczymy się” bez ulubionego hamburgera, ale o zmianę toku myślenia.

Jeżeli każdego dnia odliczasz, który to już dzień diety masz za sobą, mamy dla Ciebie złe wieści – musisz zmienić podejście i zacząć cieszyć się procesem, jakim jest zrzucanie kilogramów, tylko w taki sposób zagwarantujesz sobie trwałe i wymarzone efekty.

Dieta cud

Motywacja do odchudzania z zieloną kawą

Nie chodzi o to, żeby mieć najlepszą dietę, o najszybszych efektach i karnet na najlepszej siłowni w mieście, gdzie są nowoczesne maszyny i najznakomitsi trenerzy. Sprzęt i wybór diety jest ważny, ale nie tak ważny jak podejście.

Czasami wystarczy po prostu wybrać dietę, która nie uszkodzi naszego zdrowia, nie spowoduje efektu jo-jo i zacząć, zamiast szukać wymówek. To prawda, że na początku może być ciężko, jednak po jakimś czasie, Twój umysł przyzwyczai się do nowego stylu życia, a dokładając do tego  dobre podejście – schudniesz raz a dobrze, to „cudowny sposób na odchudzanie” sprawdzony przez wielu, którzy zrzucili nie 2, 5, czy 10 kilo, ale nawet i kilkadziesiąt, dużo więcej niż mogli sobie wymarzyć, tylko dlatego, że pokochali ten proces, którym jest zdrowe odchudzanie.

Co dalej?

Wiesz już, że zielona kawa jest zdrowa, odchudza i w dodatku ma dużo innych właściwości oczyszczających organizm, nie musisz wcale szukać dalej, po prostu wybierz zieloną kawę o dużej zawartości kwasu chlorogenowego, połącz to z wytrwałością i wizytami na siłowni, a za jakiś czas, będziesz sobie dziękować, że to właśnie dzisiaj, po prostu zaczniesz działać!

 Twoja opinia

Twój mail nie zostanie opublikowany.